P5102501 У неділю, 10 травня, на спортивному майданчику ФСТ  «Динамо» за щорічною традицією відбувся ІІІ етап обласних змагань  «Мама, тато,  я – спортивна сім я» з нагоди Міжнародного дня сім’ї. Десять сімей-учасниць, а це сім’ї Літинських, Бадло, Булич, Яворських, Чудик, Хацановських, Кізилових, Миколаїшин, Маліченко та Коваль зібрались, щоб поборотись за вихід до Всеукраїнських змагань. Сім’ї змагались у різноманітних естафетах: «Мисливство» – потрібно добігти до лінії кидків та влучити літаючими тарілками у кільце; «Флорбол» – провести м’яч змійкою між кеглями та влучити у ворота; «Човниковий біг» – перенести почергово три м’ячі з одного обруча в другий.  На перший погляд це просте завдання, але потрібно бути швидким та спритним. Естафета «Боулінг» на влучність сподобалась усім учасникам змагань. Естафета «Садіння та  збір картоплі» завершила  спортивну програму. Сім’ї також взяли участь у випробуванні на ерудицію у спортивній вікторині «Всезнайко», яка вимагала неабиякої обізнаності у сфері фізичної культури і спорту. У захоплених спортивною боротьбою учасників змагань дві години спливли майже непомітно. А ось і підсумки – перше місце з результатом у  28 очок виборола сім’я Кізілових, яка представляла Тернопільську ЗОШ №4. Друге місце, набравши  33 очки  очки, виборола сім’я Булич, що презентувала команду ЗОШ №3. Третє місце з результатом 34 очки посіла сім’я Бадло, представивши ЗОШ №24. Четверте місце, маючи у підсумку 39 очок  завоювала сім’я Миколаїшин із смт. Великі Бірки Тернопільського району.  Сім’я Кізілових представить Тернопільщину на фіналі Всеукраїнських  змагань 14-16 травня у м. Київ. Переможці, призери та учасники  отримали нагороди і призи від організаторів змагань – департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації та Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх".P5102431P5102472P5102367P5102304P5102297