день 821 серпня 2015 року на спортивній базі «Динамо» відбулися фізкультурно-масові заходи за програмою «Дня відкритих дверей», присвячені Дню Незалежності України. Свято розпочали 4 команди правоохоронців-волейболістів, які виборювали першість у фінальній частині змагань чемпіонату за програмою «Динаміада-2015». Переможцем стала команда Головного управління фіскальної служби у Тернопільській області, яка у фінальній грі з рахунком 2:1 перемогла команду управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Тернопільській області. Третіми стали волейболісти військової частини 3002 Національної гвардії України. Надалі свою майстерність показали сноубордисти-динамівці ДЮСШ «Екстрім» на скейтах, серед них – Тетяна Копчак, член збірної команди України, учасниця Європейського Олімпійського фестивалю та Кубків Європи з сноубордингу, багаторазова призерка Чемпіонатів та Кубків України, Тетяна Ярош – абсолютна чемпіонка з сноубордингу на чемпіонатах України серед молодших дівчат(15 золотих та срібних нагород за 2014-2015 роки). Одночасно відбувалися інші змагання та заходи: з тенісу, пляжного волейболу. Усі бажаючі спробували свої сили у стрільбі з пневматичної гвинтівки, отримали настанови та майстер-клас від заслуженого тренера України з біатлону, екс-чемпіонки світу Ірини Меркушиної,  ознайомилися зі зразками стрілецької зброї та вибуховими пристроями. Наймолодші спортсмени зі своїми батьками виборювали свою першість у рухливих естафетах та іграх. Про відновлення сил учасників( а це близько 200 осіб) подбали військові куховари Національної гвардії, які пригощали усіх стравами польової кухні. Президія Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України висловлює щиру вдячність за співпрацю з розвитку фізичної культури і спорту у товаристві «Динамо» , роботу з підростаючим поколінням Тернопільській облдержадміністрації та її структурним підрозділам, обласному центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх», обласному управлінню внутрішніх справ, ДЮСШ «Екстрім» і  їх керівництву : Степану Барні, Володимиру Ванжурі, Олександру Богомолу, Володимиру Ліщуку та іншим за особисту участь в організації , підготовці свята та нагородженні переможців і призерів. Відео заходу – за електронню адресою : http://www.ternopil.mns.gov.uaдинамо13ФСТ10Динамо11динамо 12День 9день 10день 5день 6день 3день 4День 1день 2