20170822 161615На спортивній базі «Динамо» відбулися  ігри чемпіонату Тернопільської обласної організації ФСТ  „ Динамо” України з волейболу за програмою змагань „Динаміада-2017”, присвяченого Дню Незалежності України. У змаганнях брали участь 72 учасника з 8 команд колективів фізичної культури правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб області. Переможцем стала команда Управління поліції охорони в Тернопільській області, друге місце посіла команда Головного управління Національної поліції в Тернопільській області, третіми стали волейболісти Управління Державної служби надзвичайних ситуацій  України у Тернопільській області. Кращим гравцем чемпіонату визнано Сергія Горяного, гравця команди  ГУНП в Тернопільській області. 20170822 110109Команди-переможці та призери змагань нагороджені кубками та  дипломами облорганізації „ Динамо”. Головний суддя змагань – суддя національної категорії  Роман Єднаківський.20170822 161830