PM872image004На набережній тернопільського ставу біля спортивної бази «Динамо»  м. Тернополя відбулися змагання чемпіонату КФК ГУНП в Тернопільській області з легкоатлетичного кросу по підготовці до фінальних обласних динамівських змагань за програмою «Динаміада-2017».  До програми змагань входив біг на дистанції 1000, 3000 та 5000 метрів. У змаганнях брали участь 58 учасників з 18 команд підрозділів Національної поліції області. Переможцем загальнокомандного заліку змагань стала команда управління «Корд»,  друге та третє місця посіли команди Тернопільського міського відділу поліції та Збаразького відділення поліції. Переможцями у особистому залікустали : Рожук Марія( м. Збараж, дистанція 1000 метрів); Марчук Сергій (м. Борщів, дистанція 1000 метрів); Захаревич Володимир(управління «Корд», дистанція 3000метрів); Гульоватий Андрій ( м. Тернопіль, дистанція 5000 метрів). Переможці та призери змагань нагороджені кубками, дипломами та грамотами. PM557image006