SAM 0050SAM 0032SAM 005330 квітня 2013 року у м. Тернополі відбулися змагання чемпіонату Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України з легкоатлетичного кросу за програмою комплексних змагань «Динаміада-2013». 41 спортсмен з 10 колективів правоохоронних органів області змагалися на дистанціях 1000, 3000 та 5000 метрів.Переможцями в особистому заліку стали : Наталія Дорош( ОКФК УМВСУ, дистанція 1000 м); Сергій Марчук( КФК УМВС, дистанція 1000м); Віктор Дацюк(ОКФК УМВС, дистанція 3000м); Віталій Казмірук( КФК ТУМНСУ, 5000м).Перше місце у загальнокомандному заліку посіла команда УМВС України в Тернопільській області, друге та третє місця посіли команди ТУМНС України в Тернопільській області та другого батальйону в/ч 3002 ВВ МВС України.Переможці та призери змагань нагороджені кубками, дипломами та грамотами Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України.