28 травня у м. Тернополі в рамках сімейного свята відбувся легкоатлетичний забіг «Рухаємо Тернопіль». На старт вийшло близько 1000 учасників, які долали 2000 метрів. Переможцем забігу став Руслан Даньків, лейтенант Управління поліції охорони в Тернопільській області, який і отримав головний приз.  Його брат Назар Даньків, також працівник поліції охорони, посів третє місце. У змаганнях брали участь і 10 строковиків-динамівців Нацгвардії. До речі, Руслан Даньків з результатом кандидата у майстри спорту посів третє місце у віковій групі 18-29 років на чемпіонаті ФСТ «Динамо» України з поліатлону, який відбувся у м. Львові 24-26 травня 2017 року. Президія Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України вітає спортсменів та висловлює вдячність Олегу Іващенку – начальнику Управління поліції охорони за сприяння розвитку масової фізичної культури та спорту у товариствіРухаємо тернопіль 2 «Динамо».рухаємо Тернопіль 4рухаємо тернопіль 3