MVS 9952Тернопільські динамівці, спільно з відділом ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в Тернопільській області, управлінням освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації провели обласні змагання першого етапу всеукраїнських змагань з футзалу серед дітей, які перебувають у конфлікті із законом, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, вимушених переселенців із зони проведення АТО та дітей, батьки яких загинули під час проведення АТО. У відбіркових змаганнях у районах Тернопільської області брали участь 18 команд та 180 учасників. 14 лютого 2018 року у м. Тернополі відбулася фінальна частина змагань, право участі у якій вибороли 60 юних спортсменів з 6 команд. У напруженій боротьбі перемогу здобула команда Чортківської ЗОШ - інтернату, друге місце посіла команда Бережанської школи-інтернату, третє – Теребовлянського навчально-виховного комплексу. Команди – переможці та команди – призери нагороджені кубками та дипломами Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України. Гравці команд нагороджені грамотами та подарунками від спонсорів змагань.MVS 9876MVS 9899