УДСНС 1Чемпіонат з пожежно-прикладного спорту у форматі «Firefighter Combat Challenge» відбувся 5 вересня у м. Тернополі на території УДСНС України у Тернопільській області. У змаганнях брали участь понад сотня рятувальників - динамівців у складі 21 команди. В програмі змагань були індивідуальні та командні естафети, до програми яких були включені: підйом по висувній драбині у вікно 3-го поверху начальної вежі; силовий підйом, за допомогою рятувальної мотузки, рукавних скаток, вагою 19 кг, у вікно 3-го поверху, з укладанням у контейнер; «Силовий тренажер», де ударами кувалди учасник повинен перемістити балку вагою 72,5 кг на відстань 1,5 метри; швидкісне маневрування, прокладання робочої лінії і подання ствола на заливку мішені; «евакуація потерпілого», де учаснику необхідно було підійняти і протягнути манекен вагою близько 80 кг на відстань 30 м. В індивідуальному забігу кращим став старший лейтенант служби цивільного захисту Святослав Зведенюк, начальник караулу 2 державної пожежно-рятувальної частини з м. Тернопіль, який здобув почесний титул «Найсильнішого пожежного-рятувальника Тернопілля - 2019». Перше загальнокомандне місце у збірної 10-ї державної пожежно-рятувальної частини, з Гусятинського району, також вона виборола перемогу у командній естафеті та тандемі. Друге загальнокомандне місце посіли вогнеборці 12-ї державної пожежно-рятувальної частини, Теребовлянський район, а почесне третє – у представників 15-ї державної пожежно-рятувальної частини, Заліщицький район. Переможців та призерів нагороджено кубками, дипломами, грамотами, медалями та цінними подарунками.удснс 2удснс 3удснс 4удснс 6удснс 7