3412-13 листопада 2020 року у м. Тернополі  на спортивній базі «Динамо» відбулися змагання чемпіонату Тернопільської обласної організації ФСТ „ Динамо” України з міні-футболу  за програмою змагань „Динаміада-2020”. У змаганнях брали участь 73 спортсмена  з 8 команд правоохоронних органів області.Після попередніх ігор до фінальної частини змагань вийшли команди управлінь національної поліції, поліції охорони, судової охорони та державної податкової служби.Переможцем змагань стала команда колективу фізичної культури управління поліції охорони в Тернопільській області, друге та третє місця посіли команди ГУ ДПС у Тернопільській області та ГУНП в Тернопільській області. Команда переможець та команди-призери чемпіонату нагороджені кубками та дипломами Тернопільської  ОО ФСТ «Динамо» України. Кращим гравцем чемпіонату визнано Колтка Віталія( УПО), кращим воротарем – Таращука Тараса(ГУ ДПС). Нагородження проводили члени президії Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України( заступник голови Тернопільської ОО ФСТ «Динамо» України Володимир Небесний, заступник начальника УДСНСУ у Тернопільській області Юрій Берестецький, командир 2 батальйону в/ч 3002 НГУ Дмитро Гуртовський).68