603 березня 2021 року у Палаці спорту «Текстильник» м. Тернополя відбулися спортивні змагання чемпіонату Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту. Динамівці змагалися за програмою комплексних змагань «Динаміада - 2021».  28 спортсменів виконували вправу двоборства з гирями вагою 32 кг. В особистій першості переможцями у своїх вагових категоріях стали:  Крет Дмитро( в/к до 63кг., 20 балів, КФК ГУНП);   Свистун Іван( в/к до 73 кг., 41,5 бала, КФК ГУНП), Климчук Назарій(в/к до 78 кг.,49,5 бала, КФК ГУНП);  Свідрук Василь(в/к до 85кг., 101,5 бала, КФК  ТУССО);  Максимів Василь( в/к до 95 кг., 57 балів, КФК УДСНС), Мороз Віктор( в/к + 95 кг., 35,5 бала, КФК УДСНС), Пігович Петро(особисто у в/к + 95кг., 65 балів, КФК ГУНП). У командному заліку перемогли гирьовики ГУНП в Тернопільській області, друге місце посіли спортсмени УДСНС у Тернопільській області  третє - Управління поліції охорони в Тернопільській області.  Переможці особистої та загальнокомандної першості нагороджені кубками, дипломами та грамотами. Головний суддя змагань – Зіновій Кульчицький,  Заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу з гирьового спорту. 124