унібій 127 серпня 2021 року у м. Тернополі на спортивній базі «Динамо» відбулися змагання Кубку з універсального бою, присвячені 30-й річниці проголошення Незалежності України. У змаганнях брали участь збірні команди Тернопільської та Чернівецької областей. Переможцями загальнокомандного заліку стали спортсмени Чернівецької області. В особистому заліку у своїх вагових категоріях переможцями стали: Богдана Качура( Тернопіль, в/к до 53 кг), Людмила Ілюк(Чернівці, в/к до 58кг.), Валентин Жураківський(Чернівці, в/к до 65 кг.), Максим Стецій(Тернопль, в/к до 70 кг.), Павло Михайлиця(Тернопіль, в/к до 80 кг.), Антон Чабан(Чернівці, в/к понад 90 кг.). Переможцем загальнокомандного заліку стала команда Чернівецької області. Організатори змагань – Тернопільська обласна організація ФСТ «Динамо» України та Громадська організація «Українська спортивна федерація» Універсальний бій» у Тернопільській області. Обидві команди та всі учасники змагань нагороджені кубками, дипломами , грамотами та цінними призами від спонсорів. Генеральний спонсор змагань – компанія «Аерофармінг», засновник компанії Ігор Чайківський.унібій 2унібій 315