1У місті Тернополі відбулися обласні змагання динамівського колективу фізичної ГУНП в Тернопільській області з боротьби самбо. У змаганнях брали участь 49 поліцейських з 7 команд спецпідрозділів РПОП, КОРД та працівники відділів та відділень поліції області. У командному заліку перемогу здобули працівники роти поліції особливого призначення, друге місце посіли бійці КОРД, а третє – правоохоронці Бережанщини. В особистому заліку у ваговій категорії до 58 кілограмів золото виборов Процюк Святослав, Сергій Бугай переміг у категорії до 64 кілограм, до 71 кг першість виборов Балацький Сергій, а до 79 кг – Палюх Павло. В важких вагових категоріях,  до 88 кг – першу сходинку зайняв спецпризначенець РПОП Віктор Кохно,  Кичак Євгеній посів перше місце у ваговій категорії до 98 кілограм, найсильнішим в категорії понад 98 кг став Саламон Василь. Переможці змагань та призери у командному та особистому заліку нагороджені кубками, дипломами і грамотами ГУНП та Тернопільської обласної організаціції ФСТ «Динамо» України.DSC05823DSC05830