полікатло 203 травня 2023 року відбувся чемпіонат Тернопільської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з поліатлону за програмою комплексних змагань «Динаміада-2023».  У змаганнях брали участь 21 спортсмен з 6 команд динамівських колективів фізичної культури. Чемпіонат проводився за програмою чотириборства( біг на 60 або 100 метрів, плавання на 50 або 100 метрів, біг на 1000,2000 або 3000 метрів та стрільба з пневматичного пістолета ) серед 4 вікових груп. Переможцями змагань у свої вікових групах стали : Наталія Тяжола( КФК ГУ ДСНСУ, вікова група жінок 18-39 років); Назар Даньків( КФК ГУ ДСНСУ, вікова група чоловіків 18-29 років); Руслан Даньків(КФК УПО, вікова група чоловіків 30-39 років); Устим Дябло(КФК ГУНП, вікова група чоловіків 40-49 років). У загальнокомандному заліку перемогли спортсмени ГУНП в Тернопільській області, які набрали 874 очка, друге місце у представників ГУ ДСНСУ  у Тернопільській області з сумою 853 очка, третє – у спортсменів 2 стрілецького батальйону НГУ з сумою 725 очок. Переможці та призери змагань нагороджені кубками, дипломами та грамотами Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України. Нагородження проводили члени президії Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України.поліатлон бігполіатлон стрільбаполіатлон 3