міні 123-24 та 30 травня 2023 року  у м. Тернополі відбувся турнір колективу фізичної культури ГУ ДСНС України у Тернопільській області з міні-футболу за перехідний Кубок начальника Управління. У турнірі брали участь 10 команд та 100 спортсменів. Найкраще дистанцію футбольного марафону відбіркових та фінальних ігор змогли пройти рятувальники 4-го ДПРЗ ГУ ДСНСУ у Тернопільській області, які і стали переможцями та отримали перехідний кубок "Начальника ГУ ДСНС України у Тернопільській області". Другу сходинку п’єдесталу посіла команда аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Бронзовими призерами стала збірна Головного управління. Переможців та призерів нагородили кубками, призами та дипломами. До нагородження долучилася і Тернопільська обласна організація ФСТ «Динамо» України.міні 2міні 3міні 4