в130 серпня 2023 року відбувся  чемпіонат з волейболу за програмою обласних динамівських комплексних змагань «Динаміада-2023».  У спортивних змаганнях брали  участь 60 спортсменів з 6 збірних команд силових структур області. Серед учасників – команди Головного управління Нацполіції, Тернопільського РУП, Головного управління Державної служби  з надзвичайних ситуацій, управління поліції охорони, управління Служби безпеки, та військовослужбовці Нацгвардії.  У запеклій боротьбі золото виборола команда управління поліції охорони. Кубок за друге місце дістався спортсменам з ГУ ДСНС України у Тернопільській області, а третє місце посіли представники управління Служби безпеки України в Тернопільській області. У номінації кращий гравець відзначений Дмитро Омелянчук( ГУ ДСНС). Команда – переможець змагань та команди – призери нагороджені кубками та дипломами Тернопільської ОО ФСТ «Динамо» України. Нагородження переможців чемпіонату проводили начальник ГУНП в Тернопільській області Сергій Зюбаненко, заступник начальника ГУ ДСНС України у Тернопільській області Юрій Берестецький та заступник голови Тернопільської ОО ФСТ «Динамо» України Володимир Небесний.  Головний суддя змагань – спортивний суддя Національної категорії Роман Єднаківський.  Після 5 проведених змагань за програмою «Динаміада-2023»   ( гирьовий спорт, боротьба самбо, поліатлон, міні-футбол, волейбол) лідерами комплексного заліку є колективи : ГУ ДСНС України у Тернопільській області – 46 очок, ГУНП в Тернопільській області – 43 очка, в/ч 3002 НГУ – 38 очок. Заключним  видом  «Динаміади-2023» стануть змагання з легкоатлетичного кросу.в4в5в 3волейбол 6волейбол 7в2