dsc 0037-1 22-23 серпня 2011 року на відкритих майданчиках спортивної бази «Динамо» відбулися фінальні змагання чемпіонату Тернопільської обласної організації ФСТ „ Динамо” України з волейболу за програмою змагань „Динаміада-2011”, присвячені 20-й річниці Незалежності України.

У змаганнях брали участь 81 учасник з 9 команд колективів фізичної культури правоохоронних органів.

Переможцем командного заліку змагань стала команда УДДУПВП в Тернопільській області, яка у фінальній зустрічі з рахунком партій 2:0 перемогла команду УМНСУ в Тернопільській області, друге та третє місця посіли команди УМНСУ та УМВСУ в Тернопільській області.

Команди-переможці та призери змагань нагороджені кубками та дипломами, гравці команд нагороджені грамотами обласної ради „Динамо”.

0172-1

Кращим гравцем чемпіонату визнано Юрія Білоуса, гравця команди УДДУПВП в Тернопільській області.

Нагородження проводили Федір Бортняк, голова обласної ради «Динамо», члени президії Павло Лосик, Ігор Дутка.

По закінченню чемпіонату відбулася гра команди ветеранів «Динамо» з командою-переможницею чемпіонату ( УДДУПВП в Тернопільській області).

Команда ветеранів нагороджена кубком та грамотою обласної ради «Динамо» за сприяння розвитку динамівського спорту, пропаганду здорового способу життя.

Головний суддя змагань – Роман Єднаківський, суддя національної категорії з волейболу.