3З 4 по 6 жовтня у м. Тернополі проводився І-й етап змагань західної зони з волейболу за програмою «Спартакіада-2016» серед органів та підрозділів цивільного захисту. За перемогу боролися 7 команд із різних областей західної частини України: Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, ГУ УДСНС України Львівської, Волинської, Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської, а також Тернопільської області. Змагання проходили у два етапи. На першому етапі було визначено 4 кращі команди, які у фінальній грі продовжили боротьбу за першість. Кожна із команд продемонструвала видовищну гру. За результатами зіграних матчів третє місце та, відповідно, «бронзу» здобула команда УДСНС України в Івано-Франківській області, срібними призерами обласного чемпіонату стали представники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, виборовши друге місце, а перемогу отримали Волинські спортсмени. Нагородження переможців та призерів змагань провели начальник УДСНС України у Тернопільській області полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей, начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Віктор Мацикур, заступник голови Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України Володимир Небесний. Команди нагороджені кубками та дипломами, спортсмени -  медалями та грамотами. IMG 1131IMG 114965волейбол зона удснс 1