Изображение 00920-21 серпня 2014 року на спортивній базі «Динамо» відбулися ігри чемпіонату Тернопільської обласної організації ФСТ « Динамо» України з міні-футболу за програмою  змагань «Динаміада-2014», присвяченого 90-річчю Товариства. Перемогу виборювали 90 учасників з 10 команд колективів фізичної культури правоохоронних органів області. Переможцем змагань стала команда УСБ України в Тернопільській області, яка у фінальній грі з рахунком 3 : 2 перемогла команду обласного управління внутрішніх справ. Третіми стали футболісти Головного управління Міндоходів у Тернопільській області. Кращим гравцем чемпіонату визнано Олександра Пижа, гравця команди УСБУ в Тернопільській області, кращим воротарем – Ігоря Дзюбатого, гравця команди УМВСУ в Тернопільській області.  Команди-переможці та призери змагань нагороджені кубками та  дипломами Тернопільської облорганізації ФСТ „ Динамо” України.    Нагородження проводили : Іван Юлик, начальник УСБУ в Тернопільській області, Олег Ляхович, заступник начальника УМВСУ в Тернопільській області, Володимир Небесний, заступник голови Тернопільської  обласної організації ФСТ «Динамо» України.  Головний суддя змагань – Віктор Вонсик.2014821120045-1Изображение 0082014821120359-1-12014821120620-12014821120312-1Изображение 012