На Тернопільщині відбулися змагання чемпіонату КФК УДСНС України у Тернопільській області з міні-футболу за програмою комплексних змагань «Динаміада-2016. 160 учасників з 20 команд структурних підрозділів УДСНСУ брали участь у змаганнях. Ігри фінальної частини змагань відбулися на спортивній базі Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України. Переможцем чемпіонату стала команда аварійно-рятувального загону спеціального призначення УДСНСУ, другу сходинку посіли вогнеборці з м. Підволочиська, третіми стали футболісти з м. Бережани. У чемпіонаті також брала участь динамівська команда ветеранів пожежно-рятувальної служби. Команда-переможець та команди-призери чемпіонату нагороджені кубками, дипломами Тернопільської облорганізації «Динамо» та УДСНС України у Тернопільській області.