DSC 006522-24 жовтня 2012 року на спортивній базі «Динамо» відбулися ігри чемпіонату Тернопільської обласної організації ФСТ „ Динамо” України з міні-футболу за програмою змагань „Динаміада-2012”, присвячені Року спорту та здорового способу життя.

У змаганнях брали участь 99 учасників з 11 команд колективів фізичної культури правоохоронних органів області.

Окрасою змагань стала фінальна гра між командами ТУМНСУ в Тернопільській області та УСБУ в Тернопільській області, основний час якої закінчився внічию. За результатами післяматчевих пенальті ( 3:2) переможцем стала команда ТУМНСУ, третє місце посіла команда УДПтСУ в Тернопільській області.

Кращим воротарем чемпіонату визнано Келембета Дмитра, гравця команди ТУМНСУ в Тернопільській області, кращим гравцем – Чикало Володимира, гравця команди УСБУ, кращим бомбардиром – Журика Ігоря, гравця команди в/ч 3002 ВВ МВС України.