У спортивному залі КЗОШ № 23( клуб «Галицькі леви») м. Тернополя 16 березня 2016 року відбулися змагання чемпіонату Тернопільської обласної організації ФСТ „ Динамо” України з боротьби самбо за програмою обласних комплексних фінальних змагань „Динаміада-2016”. У змаганнях брали участь 28 учасників з 7 команд правоохоронних органів області. Кращі результати у своїх вагових категоріях показали : Гараус Володимир( КФК УПО, в/к до 62 кг.); Мархоцький Роман( КФК ГУНП, в/к до 68 кг.); Короткий Євген( КФК в/ч 3002 НГУ, в/к до 74 кг.); Баклаков Микола( КФК ГУНП, в/к до 82 кг.); Федьків Олександр( КФК УДСНС, в/к до 90 кг.); Юрковець Віталій( КФК НГУ, в/к до 100 кг.); Хомяк Ігор(КФК ГУ ДФС, в/к + 100 кг.). Переможцем командного заліку стала команда УДСНС України у Тернопільській області, друге та третє місця відповідно посіли команди в/ч 3002 НГУ та ГУНП в Тернопільській області. Переможці та призери змагань нагороджені кубками, дипломами та грамотами обласної організації ФСТ „ Динамо” України.