Самбо 121 березня 2019 року у спортивному залі КДЮСШ № 1 м. Тернополя відбулися змагання особисто-командної першості Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України з боротьби самбо за програмою комплексних змагань «Динаміада-2019». У змаганнях брали участь 21 спортсмен з 7 збірних команд колективів фізичної культури правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб області. Переможцем змагань стала команда ГУНП в Тернопільській області, друге місце посіла команда другого батальйону в/ч 3002 НГУ, третє - Управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Тернопільській області. Переможцями особистого заліку у своїх вагових категоріях стали : Роман Мізюк( в/к до 62 кг., КФК УДСНС); Олег Якушев( в/к до 68кг.,КФК в/ч 3002 НГУ); Павло Палюх( в/к до 74кг., КФК ГУНП); Назар Козяєв(в/к до 82 кг.,КФК в/ч 3002 НГУ); Віктор Кохно(в/к до 90кг., КФК ГУНП); Олександр Федьків(в/к до 100кг., КФК УДСНС); Василь Соломон( в/к понад 100кг., КФК ГУНП). Переможці та призери змагань нагороджені кубками, дипломами та грамотами Тернопільської облорганізації ФСТ «Динамо» України. Головний суддя змагань – суддя національної категорії Віталій Гнатишин. Самбо 2Самбо 3