15 червня 2012 року на спортивній базі «Динамо» відбулися змагання КФК УМВС України в Тернопільській області з спортивного триборства серед дільничних інспекторів міліції. Змагання стали традиційними та проводяться вже шостий рік поспіль. У цьому році вони були присвячені пам`яті генерал-майора міліції Подсаднюка Романа Олександровича, колишнього начальника УМВСУ в Тернопільській області, голови обласної організації ФСТ «Динамо» України.

До програми змагань були включені підтягування на перекладині, перетягування канату та естафета.

Участь у змаганнях брали участь більше сотні дільничних інспекторів міліції з усіх районів Тернопільської області.

За підсумками загальнокомандного заліку кубок першості здобули представники Тернопільського райвідділу внутрішніх справ, другу сходинку посіла команда Бучацького району, на третьому місці – дільничні інспектори м. Тернополя.

Переможців привітав та вручив грамоти, дипломи та медалі начальник обласного управління внутрішніх справ Віктор Сак.