108 8484

У спортивному залі КЗОШ № 23 (клуб «Галицькі леви») 25 березня 2011 року відбулися змагання чемпіонату Тернопільської обласної організації ФСТ „Динамо” України з боротьби самбо за програмою змагань „Динаміада-2011”, присвячені 20-й річниці Незалежності України.

У змаганнях брали участь 40 учасників з 8 команд правоохоронних органів області.

- Володимир Юркевич( КФК ТМВ, в/к 100 кг.);

- Іван Тучик( КФК в/ч 3002, в/к +100 кг.).

Переможцем командного заліку стала команда УМВС України  в Тернопільській області, друге та третє місця відповідно посіли команди Тернопільського міського відділу внутрішніх справ та Управління служби безпеки в Тернопільській області.

Переможці та призери змагань нагороджені кубками та грамотами обласної ради „Динамо”.

Головний суддя змагань – суддя міжнародної категорії Віталій Назарчук.

Перед початком змагань чемпіонату привітання та пам`ятні сувеніри з нагоди свого професійного свята від імені президії Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України отримали працівники УСБУ в Тернопільській області та в/ч 3002 ВВ МВС України.