Луцишин ЧС-2014В місті Калі (Колумбія) завершився Чемпіонат Світу з велоспорту на треку. У складі збірної команди України серед чоловіків змагався і тернопільський динамівець, майстер спорту України міжнародного класу Роман Луцищин. У перегонах «скретч» Роман зайняв четверте місце, і такий результат став найвищим досягненням українських велосипедистів на цих змаганнях. Загалом, як розповів тренер спортсмена Володимир Павелко, цьогорічний чемпіонат світу у Колумбії відрізнявся досить високими швидкостями. Так, у «скретчі» середня швидкість становила 54,3 км/год. Як аналізує виступ свого вихованця Володимир Павелко: «Більшу половину гонки Роман проатакував і завершив змагання четвертим, будучи кращим з групи. Однак, якби за активність під час перегонів давали медалі, то за цей показник він однозначно отримав би відзнаку». Роман Луцишин на Чемпіонаті світу-2014 виступив у ще одній дисципліні – груповій гонці на очки, де став чотирнадцятим, здобувши 7 очок. 026e0e41 e71f 4e7f 8e76 98d593f92a8f