3 1Тернопільські динамівці взяли участь у відкритому лижному марафоні на дистанції 30 кілометрів «Укроппет» , що відбувся у Карпатських Сянках. На старт вийшло 55 учасників. Лижники-початківці та лижники- ветерани мали можливість стартувати з зірками українського та міжнародного спорту : подію приїхали підтримати призер чемпіонату світу на дистанції 30 км Валентина Шевченко, члени Олімпійської біатлонної збірної команди Дмитро Підручний , Анастасія Меркушина та інші. Додатковий інтерес викликав поділ учасників на вікові групи по 10 років. На дистанції 6 км впевнену перемогу здобула Олександра Меркушина, яка показала найкращий час, як серед дівчат, так і серед юнаків. Анастасія Меркушина перемогла на дистанції 30км серед жінок, Дмитро Підручний – серед чоловіків. Віталій Труш посів друге місце. Вітаємо !2 14 1Загальна