127  квітня 2021 року відбулися фінальні змагання чемпіонату Тернопільської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з поліатлону за програмою комплексних змагань «Динаміада-2021».  У змаганнях брали участь 27 спортсменів з 7 команд динамівських колективів фізичної культури. Чемпіонат проводився за програмою чотириборства( біг на 60 або 100 метрів, плавання на 50 або 100 метрів, біг на 1000,2000 або 3000 метрів та стрільба з пневматичного пістолета ) серед 4 вікових груп. Переможцями змагань у свої вікових групах стали : Ірина Бойко( КФК УПП, вікова група жінок 18-29 років); Руслан Даньків( КФК УПО, вікова група чоловіків 18-29 років); Сергій Марчук(КФК ГУНП, вікова група чоловіків 30-39 років); Олексій Криворучко(КФК ГУНП, вікова група чоловіків 40-49 років). У загальнокомандному заліку перемогли спортсмени ГУНП в Тернопільській області, друге місце у представників  ГУ ДСНС України у Тернопільській області, третє - у Управління поліції охорони. Переможці та призери змагань нагороджені кубками, дипломами та грамотами Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України. Нагородження проводив голова Тернопільської облорганізації «Динамо», начальник ГУНП в Тернопільській області, генерал поліції третього рангу Олександр Богомол.2345