Крос ГУНП 2021Змагання з легкоатлетичного кросу за програмою «Динаміада 2021» відбулися 12 травня на набережній Тернопільського ставу поблизу спортивної бази «Динамо». Участь у забігах брали спортсмени з різних підрозділів поліції області у складі  семи команд. Бігуни змагалися на  дистанціях у 1000, 3000 та 5000 метрів. Представниці прекрасної статі долали дистанцію у 1000 метрів. Найкращий результат продемонструвала Людмила Біблів з відділення поліції №1. Другою здолала дистанцію Ольга Пасічник, яка представляла Чортківський районний відділ, а трєтю сходинку посіла працівниця КОРДу Ірина Прохоренко. Серед чоловіків переможцями та призерами на дистанції 1000 метрів стали  Андрій Мельничук (Тернопільске РУП), Сергій Марчук (Чортківський РВП), та Віталій Кравчук (КОРД).  Призові місця на дистанції  3000 метрів  здобули Владислав Брикайло, Степан Гнатів та Микола Кифор, а 5000 метрів переможно здолали Андрій Мазуренок, Іван Худинець та Іван Чорнописький. У командних змаганнях золото здобули спортсмени Управління КОРД. Друге місце посіла  команда Чортківського районного відділу поліції , третє – команда Тернопільського районного управління поліції. Кращі команди та  легкоатлетів відзначено кубками, медалями і грамотами.крос 2021 1