фото 107 вересня 2021 року на набережній тернопільського ставу біля спортивної бази «Динамо» відбулися змагання особисто-командної першості чемпіонату Тернопільської обласної організації ФСТ  „ Динамо” України з легкоатлетичного кросу за програмою „Динаміада-2021”.  Програма змагань складалася з бігу на 1000 метрів для чоловіків і жінок та бігу на дистанції 3000 і 5000 метрів для чоловіків. У змаганнях брали участь 35 спортсменів з 9 команд колективів фізичної культури правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб області. Переможцем стала команда  другого стрілецького батальйону в/ч 3002 НГУ,  друге місце посіла команда  Управління поліції охорони, третє -  команда Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій  України у Тернопільській області. В особистому заліку переможцями на своїх дистанціях стали : Любов Дереш – 1000 метрів  серед жінок( 3.15.0, КФК в/ч 3002), Назар Даньків - 1000 метрів серед чоловіків(2.45.0, КФК  ГУ ДСНСУ),  Чорній Назар – 3000 метрів серед чоловіків(10.23.0, КФК в/ч 3002 НГУ),Руслан Даньків - 5000 метрів серед чоловіків(17.06.0, КФК УПО). Команди-переможці і призери змагань нагороджені кубками та  дипломами облорганізації  «Динамо”, учасники нагороджені грамотами. Нагородження проводили керівники правоохоронних структур області – члени президії Тернопільської ОО ФСТ «Динамо» України.фото 2фото 3фото 5