міні 1У м. Тернополі відбулися змагання з міні - футболу серед працівників структурних підрозділів працівників поліції області, присвячені Дню Незалежності України. У змаганнях брали участь 99 гравців з 11 команд. Після попередніх ігор до фіналу вийшли збірна команда  відділень поліції, слідчого управління та Кременецького районного відділу поліції. Фінальний турнір пройшов у запеклій боротьбі  за  переможний кубок. За результатами змагань третю сходинку посіла команда слідчих, друге  виборола збірна районних поліцейських.  Абсолютним чемпіоном змагань стали працівники кременецької поліції. Голова обласної організації «Динамо» Олександр Богомол подякував учасникам змагань за високий рівень гри та побажав їм подальших звершень. Команду переможця та інших учасників футбольного чемпіонату нагороджено кубком та медалями.міні 3міні 4міні 2