любаПосвідчення Майстер спорту України міжнародного класу з універсального бою отримали п’ятеро спортсменів Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо», які стали переможцями та призерами Чемпіонату світу з універсального бою. Змагання проходили  8-12 грудня 2021 року у м. Анталія( Туреччина). Спортсмени посіли на Чемпіонаті призові місця. У розділі «Light» перші місця у ваговій категорії до 52 кг зайняли Богдана Качура, а у ваговій категорії до 80 кг – Дмитро Патиковський. Срібло у ваговій до 52 кг здобула Любов Дереш. У розділі «Classik» першість у ваговій категорії до 52 кг виборола Любов Дереш. Другі місця у своїх вагових категоріях посіли:  Богдана Качура, Дмитро Пелих, Анатолій Костюк. Високі спортивні відзнаки динамівцям  вручили голова Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Труш та начальник ГУНП в Тернопільській області-голова Тернопільської ОО ФСТ «Динамо» України Олександр Богомол. Вітаємо чемпіонів та бажаємо нових спортивних перемог!9899