стрільба 217 лютого 2023 року у стрілецькому тирі ГУНП в Тернопільській області відбувся турнір зі стрільби з пневматичного пістолета, присвячений пам`яті  захисників та захисниць України. Учасники з 10 команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб області  виконували вправу ПП-1. Переможцем особистої першості серед жінок стала Мирослава Шевчук( ГУНП, 67 очок), серед чоловіків кращий результат показав Юрій Григорович( ГУ ДСНСУ, 74 очка) . У командному заліку перемогли спортсмени ГУНП в Тернопільській області, друге місце посіли стрілки ГУ ДСНСУ у Тернопільській області, третє – представники другого батальйону в/ч 3002 НГУ. Спортсмени - переможці особистого заліку нагороджені грамотами, команди нагороджені кубками та дипломами  Тернопільської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України. Нагородження проводив голова Тернопільської облорганізації «Динамо», начальник ГУНП в Тернопільській області, генерал поліції третього рангу Олександр Богомол.стрільба 00стрільба 1стрільба 5стрільба 0