Гиря 009 березня 2023 року у Палаці спорту «Текстильник» м. Тернополя відбулися фінальна частина змагань чемпіонату Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту. Динамівці змагалися за програмою комплексних змагань «Динаміада-2023». Спортсмени  виконували вправу двоборства з гирями вагою 32 кг. В особистій першості переможцями у своїх вагових категоріях стали:  Крет Дмитро( в/к до 63кг.,  КФК ГУНП); Феактістов Олександр(в/к до 68 кг., КФК 2 стрілецького батальйону в/ч 3002 НГУ);  Свистун Іван( в/к до 73 кг., КФК ГУНП), Криворучко Олексій(в/к до 78кг., КФК ГУНП); Лукашенко Ростислав(в/к до 85кг, КФК ГУНП);  Свідрук Василь(в/к до 95кг., КФК ТУ ССО); Віктор Мороз(в/к + 95кг, КФК ГУ ДСНСУ). У командному заліку перемогли гирьовики ГУНП в Тернопільській області, друге місце посіли спортсмени  ГУ ДСНС У у Тернопільській області, третє -  2 стрілецького батальйону в/ч 3002 НГУ. Переможці особистої та загальнокомандної першості нагороджені кубками, дипломами та грамотами. Нагородження проводили : головний суддя змагань Зіновій Кульчицький -  Заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу з гирьового спорту, заступник голови ТОО ФСТ «Динамо» України Володимир Небесний, член президії – начальник управління поліції охорони в Тернопільській області Олег Іващенко.гиря 000гиря 00