DSC 000931 жовтня 2012 року Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України відзначило своє 88-річчя.

У цей святковий день Тернопільська обласна організація провела урочисте засідання президії. На засіданні були розглянуті питання діяльності організації у 2012 році та визначені завдання її діяльності на 2013 рік, підведені підсумки комплексного заліку обласних фінальних змагань за програмою «Динаміада-2012». Переможцем змагань «Динаміади-2012» став колектив УМВС України в Тернопільській області, друге та третє місця посіли відповідно колективи фізичної культури ТУМНС України в Тернопільській області та Тернопільського міського відділу внутрішніх справ.

Були визначені та нагороджені динамівськими відзнаками кращі спортсмени 2012 року :

  • Олена Підгрушна, ЗМС з біатлону, триразова чемпіонка Європи 2012 року; Анастасія Меркушина, майстер спорту з біатлону, чемпіонка юніорського чемпіонату світу в естафеті; Іван Стребков, майстер спорту з легкої атлетики, чемпіон України, переможець Кубка України 2012 року; Оксана Ралько, майстер спорту з легкої атлетики, чемпіонка України серед юніорів 2012 року, учасниця чемпіонату світу серед юнаків та дівчат у Франції(4 місце); Тетяна Копчак, кандидат у майстри спорту, чемпіонка та призерка чемпіонату України 2012 року серед юніорів.

За підготовку спортсменів високого класу та досягнуті спортивні результати були відзначені тренери Михайло Борейко( легка атлетика), Ірина Меркушина(біатлон), Галина Кавецька(сноубординг).

За сприяння розвитку масової фізичної культури та спорту у Тернопільській облорганізації «Динамо» відзнаки організації отримали Лосик Павло Степанович, начальник УДПтСУ в Тернопільській області – голова КФК, Лукавий Євген Теодозійович, начальник ТУМНС України в Тернопільській області – голова КФК, Гіль Валерій Борисович, перший заступник начальника УМВСУ, Шершун Віктор Вікторович, командир 2 батальйону в/ч 3002 ВВ МВС України, Войнарський Володимир Володимирович, начальник ВПП УКЗ УМВСУ, Оробко Ігор Антонович, ст.інспектор з профпідготовки ТМВ УМВСУ- секретар КФК.

Нагородження проводив голова Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України, начальник УМВС України в Тернопільській області,генерал-майор міліції Сак Віктор Миколайович.

На засідання президії був запрошений та брав активну участь у її роботі начальник управління з питань фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації Підгайний Ігор Васильович.

{gallery}2012/11/prez{/gallery}