Тернопільська обласна організація ФСТ «Динамо» України є складовою частиною фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

bogomol

Голова Тернопільської

обласної організації

ФСТ "Динамо" України

полковник поліції

БОГОМОЛ Олександр Миколайович

     

2

Заступник голови

Тернопільської обласної організації

ФСТ "Динамо" України

НЕБЕСНИЙ Володимир Зіновійович

     

Місцезнаходження організації: 46003, м.Тернопіль, вулиця Білецька,18, тел. (0352) 524838.

Організація діє у відповідності з Конституцією України, чинним законодавством, Статутом організації на принципах колективного самоуправління, самоврядування, добровільності, рівноправності її членів.

Обласна організація є громадською неприбутковою організацією.

Засновником організації є установча конференція повноважних представників підрозділів Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної митної служби України, Державного департаменту України з питань виконання покарань, Податкової міліції Державної податкової адміністрації України, Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Обласна організація «Динамо» створена з метою залучення до регулярних занять фізичною культурою і спортом усіх членів організації.

Основні завдання організації:

- створення умов для розвитку фізичної культури і спорту, зміцнення фізичної підготовки працівників і військовослужбовців правоохоронних органів;

- сприяння розвитку масової фізичної культури і спорту, участі та підготовці спортивного резерву і спортсменів високого класу;

- організація та проведення масових фізкультурно-спортивних заходів.