20180821 09590321 серпня 2018 року у м. Тернополі на спортивній базі «Динамо» відбулися змагання чемпіонату Тернопільської обласної організації ФСТ „ Динамо” України з волейболу за програмою змагань „Динаміада-2018”, присвяченого Дню Незалежності України. У змаганнях брали участь 81 спортсмен з 9 команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб області. На відкритті змагань чемпіонату були присутні голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна, начальник ГУНП в Тернопільській області - голова Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України, генерал поліції третього рангу Олександр Богомол, керівники силових структур, які привітали правоохоронців та побажали безкомпромісної боротьби за перемогу. Після попередніх ігор до фінальної частини змагань вийшли команди управлінь національної поліції, поліції охорони та надзвичайних ситуацій у Тернопільській області. Переможцем змагань стала команда колективу фізичної культури Головного управління Національної поліції в Тернопільській області, друге та третє місця відповідно посіли команди Управління поліції охорони в Тернопільській області та Управління ДСНС України у Тернопільській області. Команда переможець та команди-призери чемпіонату нагороджені кубками і дипломами Тернопільської ОО ФСТ «Динамо» України, гравці – нагороджені грамотами. Кращим гравцем чемпіонату визнано Сергія Горяного( КФК ГУНП).20180821 09375520180821 155731