На спортивній базі «Динамо» відбулися ігри чемпіонату Тернопільської обласної організації ФСТ „ Динамо” України з волейболу за програмою змагань „Динаміада-2019”, присвяченого Дню Незалежності України. У змаганнях брали участь 63 учасника з 7 команд колективів фізичної культури правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб області. Переможцем стала команда Управління поліції охорони в Тернопільській області, друге місце посіла команда волейболістів Управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Тернопільській області, третє – команда Головного управління ДФС у Тернопільській області. Кращим гравцем чемпіонату визнано Дмитра Келембета, гравця команди УДСНСУ у Тернопільській області.Команди-переможці та призери змагань нагороджені кубками та дипломами облорганізації „ Динамо”. Нагородження переможців та призерів проводив голова Тернопільської ООФСТ «Динамо» України, начальник ГУНП в Тернопільській волейбол 1області Олександр Богомол. Головний суддя змагань – суддя національної категорії Роман Єднаковський.волейбол 2волейбол 320190820 101600