IMG 5410У Палаці спорту «Текстильник» м. Тернополя відбулися спортивні змагання чемпіонату області та Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту. Динамівці змагалися за програмою комплексних змагань «Динаміада-2019». 18 спортсменів виконували вправу двоборства з гирями вагою 32 кг. В особистій першості переможцями у своїх вагових категоріях стали: Васюхник Сергій( в/к до 63кг., 24,5бала, КФК УДСНС); Климчук Назар(в/к до 73кг.,90 балів, КФК ГУНП); Криворучко Олексій(в/к до 85кг., 39,5 бала, КФК ГУНП); Свідрук Василь(в/к до 95кг., 87 балів, КФК УПО); Пігович Петро(в/к + 95кг., 65 балів, КФК ГУНП). У командному заліку перемогли гирьовики ГУНП в Тернопільській області, друге місце посіли спортсмени Управління поліції охорони в Тернопільській області, третє – УДСНС у Тернопільській області. Переможці особистої та загальнокомандної першості нагороджені кубками, дипломами та грамотами. Головний суддя змагань – Зіновій Кульчицький, Заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу з гирьового спорту. IMG 5416IMG 20190307 101522