29-30 травня 2013 року на спортивній базі «Динамо» відбулися ігри чемпіонату Тернопільської обласної організації ФСТ « Динамо» України з міні-футболу за програмою комплексних змагань «Динаміада-2013».

У змаганнях брали участь 99 учасників з 11 команд колективів фізичної культури правоохоронних органів області.

Окрасою змагань стала фінальна гра між командами УПМ ДПС в Тернопільській області та УСБУ в Тернопільській області, основний час якої закінчився внічию. За результатами післяматчевих пенальті переможцем стала команда податківців, третє місце посіла команда обласного управління внутрішніх справ.

Кращим воротарем чемпіонату визнано Кузика Ігоря, гравця команди УПМ ДПС в Тернопільській області, кращим гравцем – Судомира Тараса, гравця команди УМВСУ.

Команди-переможці та призери змагань нагороджені кубками та дипломами Тернопільської облорганізації ФСТ „ Динамо” України.

Нагородження проводив генерал-майор міліції Віктор Сак, начальник УМВС України в Тернопільській області, голова Тернопільської обласної організації «Динамо» та члени президії.DSC 0019DSC 0007DSC 0011