DSC 002222 лютого 2013 року в обласному управлінні внутрішніх справ Тернопільської області відбулася зустріч особового вкладу управління з чемпіонкою та призеркою чемпіонату світу з біатлону динамівською спортсменкою Оленою Підгрушною.

Начальник обласної міліції, голова Тернопільської обласної організації «Динамо» Віктор Сак привітав Олену Підгрушну з високою нагородою та з присвоєнням

їй дострокового звання капітана міліції.

- Приємно, що, дякуючи нашій землячці, колезі, ми здобули перемогу. Це велика радість для нашого колективу, - звернувся до гості генерал-майор міліції.

Віктор Миколайович побажав спортсменці нових досягнень і лише високих нагород. Нагадаємо, початок Кубку світу з біатлону в сезоні 2012—2013 рр. став для Олени Підгрушної вдалим. 9 лютого вона здобула золоту медаль в спринтерській гонці на чемпіонаті світу з біатлону, який проходив у чеському місті Нове-Місце-на-Мораві, наступного дня отримала бронзову нагороду у гонці переслідування, а в естафетній гонці в складі збірної команди виборола срібло.

За словами спортсменки, вона не збирається зупинятися на досягнутому. Наполегливо працює, аби тішити і тренерів, і вболівальників своїми спортивними успіхами. Попереду її чекає ще три етапи Кубка світу, то ж у планах – закінчити сезон у десятці кращих спортсменів світу.

На згадку про зустріч Олені Підгрушній подарували ікону Божої Матері.

Молода спортсменка зараз рідко буває у рідному місті, але їй завжди приємно сюди повертатися.

- Все ж таки я починала міліцейську службу на Тернопільщині, - сказала чемпіонка світу. І мені завжди приємно повертатися у стіни рідного управління. Дякую, що пам’ятаєте про мене, радієте моїм успіхам. Я й надалі докладатиму зусиль, аби тішити своїх вболівальників і гідно представляти нашу Україну на змаганнях світового рівня.

{gallery}2013/02/22p{/gallery}