MVS 430711 листопада 2014 року на набережній Тернопільського ставу біля спортивної бази «Динамо»  відбулися змагання чемпіонату Тернопільської обласної організації ФСТ „ Динамо” України з легкоатлетичного кросу за програмою змагань „Динаміада-2014 ”, присвячені 90-й річниці з дня утворення Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України. Перед початком змагань учасники хвилиною мовчання вшанували пам`ять українських воїнів, які загинули  у зоні АТО. До програми змагань входив біг на дистанції 1000, 3000 та 5000 метрів. У змаганнях брали участь 40 учасників з 10 команд колективів фізичної культури правоохоронних органів. Переможцем загальнокомандного заліку змагань стала команда УДСО  при УМВС України в Тернопільській області, друге та третє місця посіли команди УМВС України в Тернопільській області та УДСНС України в Тернопільській області. Переможцями у особистому заліку стали : Дорош Наталія( КФК УМВСУ, дистанція 1000 метрів, жінки); Колтко Віталій ( КФК УДСО, дистанція 1000 метрів, чоловіки); Трачук Андрій ( КФК Держспецзв`язку, дистанція 3000 метрів); Даньків Руслан(КФК УДСО, дистанція 5000 метрів). Переможці та призери змагань нагороджені кубками, дипломами та грамотами обласної організації „ Динамо”.    MVS 4311MVS 4308MVS 4303MVS 4337MVS 4347