DSC 010601 квітня 2015 року на набережній Тернопільського ставу біля спортивної бази «Динамо»  відбулися змагання чемпіонату Тернопільської обласної організації ФСТ „ Динамо” України з легкоатлетичного кросу за програмою змагань „Динаміада-2015 ”.  До програми змагань входив біг на дистанції 1000 метрів серед чоловіків і жінок та біг на дистанції  3000 і 5000 метрів серед чоловіків. У змаганнях брали участь 50 учасників з 11 команд колективів фізичної культури правоохоронних органів. Переможцем загальнокомандного заліку змагань стала команда УМВС України в Тернопільській області, друге та третє місця посіли команди Управління ДСО при УМВСУ в Тернопільській області та військової частини 3002 НГУ. Переможцями у особистому заліку стали : Надія Онишкевич( КФК  ТМВ, дистанція 1000 метрів); Сергій Марчук ( КФК  УМВСУ, дистанція 1000 метрів); Михайло Климко( КФК в/ч 3002 НГУ, дистанція 3000 метрів);Руслан Даньків( КФК  УДСО, дистанція 5000 метрів). Переможці та призери змагань нагороджені кубками, дипломами та грамотами обласної організації