На ТК «Буковель» змагалися сноубордисти.

zNK3oBJe3O4На ТК «Буковель» відбулися змагання чемпіонату України з сноубордингу серед юніорів, другого етапу Кубка України з сноубордингу та другого етапу Всеукраїнських юнацьких змагань з сноубордингу. 25 тернопільських сноубордистів-динамівців брали участь у цих змаганнях : Тетяна Копчак виборола 2 та 3 місця чемпіонату України у слаломі та гігантському слаломі серед юніорів, Тетяна Тарнавська стала чемпіонкою України у двох дисциплінах серед старших дівчат, Тетяна Ярош – серед молодших дівчат, інші спортсмени також принесли залікові очки чемпіонату. Ярош Тетяна та Тарнавська Тетяна також стали чемпіонками та призерами Всеукраїнських змагань. Серед дорослих спортсменів переможцями та призерами Кубка України стали майстри спорту Юлія Гречин, Тарас Бігус, Тетяна Копчак була третьою у гігантському слаломі та четвертою у слаломі. У загальному заліку серед спортивних товариств динамівці посіли перші місце у юнацькому чемпіонаті України і  Всеукраїнських юнацьких змаганнях та друге місце у Кубку України. Вітаємо спортсменів з успішними виступами !PFtAZiHPtZo5 CLwVx4s38